Connect with us

Ракомет

Ова е тимот на Алушовски за дуелот со Мешков Брест

На неколку часа пред почетокот на дуелот помеѓу Мешков Брест и Вардар од новата сезона во ЛШ познати се и имињата на ракометарите кои се во комбинација за овој натпревар. Мечот се игра вечерва во 18:45 часот, а ќе има и пренос на Аренаспорт.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com