Поврзи се

Ракомет

Петровски: Знам дека дојдов во професионална екипа – можеме да им се спротиставиме на Норвежаните (ВИДЕО)

По пауза од пет години, Петровски го облече дресот на Еурофарм работник и всабота ќе им се спротистави на Норвежаните. Тој верува дека може да успеат да постигнат позитивен резултат.

ФОТО

loading...

Повеќе од Ракомет

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com