Connect with us

Тајмаут

Поради видеото од натпреварот сите ја бараа оваа русокоса, а кога ја пронајдоа беа во шок (ВИДЕО)

Бујната русокоса привлече огромно внимание за време на натпреварот Далас Старс и Калгари Флејмс.

Оваа девојка привлече големо внимание, а камерманот одвреме навреме се враќаше да ја сними клупата на Ѕвездите каде своето место го најде оваа атрактивна русокоса.

Откако нејзините снимки се појавија на социјалните мрежи, за името на оваа девојка беше покрената опсежна истрага, која набрзо се појави.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natalie (@natalie_gauvreau)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natalie (@natalie_gauvreau)

Нејзиното име е Натали Говро. Станува збор за модел на Инстаграм со 46.000 следбеници, но откако се појави на видеото, таа бројка сепак сигурно ќе расте.

Оваа атрактивна убавица воопшто не е срамежлива кога е во прашање соблекувањето. На нејзиниот профил има многу целосно голи фотографии и очигледно е дека ужива во соблекувањето. Тоа остави многумина без здив.

Натали ужива во голотијата и луксузот, а по овие снимки од натпреварот, нејзиниот бизнис сигурно дополнително ќе цвета.

Реклама

Facebook