Connect with us

Тајмаут

Повторно изневерена: Кошаркарот виден како оди во соба со три девојки (ФОТО)

Ријалити ѕвездата Клои Кардашијан и кошаркарот Тристан Томпсон повторно раскинаа, пренесуваат светските медиуми.

Веста за нивното раскинување дојде откако Томпсон беше фатен од папараците како влегува во собата на вила во Лос Анџелес со три девојки минатиот викенд. Иако нивните пријатели тврдат дека двојката раскинала пред неколку недели, минатиот четврток тие лежерно позираа заедно со нивната ќерка Тру и се чинеше дека нивната љубов продолжува да цвета.

„Одлично се согласуваат и нема драма. Сè е отворено, но тие сè уште го имаат истото мислење за нивната ќерка Тру и планираат да ја одгледаат заедно“, рекол нивниот пријател за „Пејџ сикс“.

Тристан минатиот викенд исчезна во соба со три девојки на приватна забава на „Бел Ер“, а од таму замина половина по час подоцна. Пред приватната забава, кошаркарот беше со пријателите во еден клуб каде пиеше скапи пијалоци, а очевидците изјавија дека тој допирал мистериозна жена и разменувал нежности со неа.

Клои сè уште нема коментирано ништо, но се чини дека жали што неодамна му даде уште една шанса. Да потсетиме, Тристан ја изневери Клои дури и за време на бременоста. Кошаркарот беше виден со неколку мистериозни жени во интимно дружење, а во февруари 2019 година беше фатен како се бакнува со Џордин Вудс, најдобрата пријателка на сестрата на Клои, Кајли Џенер. Набргу потоа, тие раскинаа.

Реклама

Facebook