Connect with us

Ракомет

Познати составите за мечот Македонија-Словенија! (ФОТО)

Познати се составите за мечот Македонија –Словенија кој се игра вечерва со почеток во 18:00 часот, со кој нашата репрезентација ќе го отвори ЕП кое се игра во Словачка и Унгарија. Во нашата група уште се наоѓаат селекциите на Данска и Црна Гора.

Реклама

Facebook

Реклама