Connect with us

Тајмаут

Протекоа снимки од скандалот – фудбалерите тврдат дека е групен с*кс – мајката ги тужи

Објавено:

Еден од играчите призна дека целата работа отишла предалеку, но ги негираше тврдењата дека имало силување и тврди дека девојчето се согласило на сè

Фудбалскиот секс-скандал што Белгија не го памети е главна тема на тамошните медиуми.

Еспоир Минероис , клуб со низок лига за кој ретко се слушаше, направи „хаос“ во медиумите.

Играчите на белгискиот клуб можат да се видат на снимките објавени со јавноста, со нив се и девојки.

Во видеото, девојчето ползи во гаќи низ кантината и му дава орален секс на еден играч. После тоа таа продолжува да лази и на клупата за масажа има секс помеѓу неа и друг играч.

Погледнете ги фотографиите овде.

Еден од играчите наводно видеото го направил по завршувањето на натпревар, а мајката на ќерката која се гледа на видеото вели дека таа сигурно била по алкохол и дрога.

Еден од играчите призна дека целата работа отишла предалеку, но ги негираше обвинувањата за силување и тврди дека девојчето се согласило на сè.

Властите во Белгија започнаа истрага за играчите.

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама