Connect with us

Тајмаут

Славеја ги полуде мажите со секси слика од кревет

Славеја Сиракова потсети на себе и повторно ја објави својата провокативна фотографија на социјалните мрежи – нешто што одамна не го направила. Омажената ќерка на Илијана Раева и Наско Сираков ги запали машките фантазии со истрел од кревет.

Убавицата демонстрира одлично расположение за време на празниците кои ги поминува со своите најблиски. Славејот позира во проѕирни пижами од тантела, држејќи божиќна капа. Жешката снимка за неколку часа собра илјадници лајкови.

Реклама

Facebook

Реклама