Поврзи се

Ракомет

Трајковски: Можеме да постигнеме историски успех (ВИДЕО)

Капитенот на Еурофартм работник Игор Трајковски на денешната прес конференција истакна дека одработени се макотрпни тренинзи и очекува историскин успех всабота во Младост.

ФОТО

loading...

Повеќе од Ракомет

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com