Connect with us

Фудбал

Вака се сака својата Македонија: Нешто ќе те питам бабо ечеше на стадион во Турција (ВИДЕО)

-Вака се сака својата Македонија! Нешто ќе те питам бабо дури и на стадионите во Турција. Адис Јахович капа доле кралу!, напишаа од групата Некст Тајм, кои направија фантастична преработка на песната.

Реклама
Реклама

ГАЛЕРИЈА

Реклама
Реклама

Повеќе од Фудбал

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com