Поврзи се со нас

Ракомет

Вардар вечерва против Флензбург, еве линк за следење во ЖИВО

Македонскиот ракометен шампион по подолга пауза вечерва повторно ќе биде активен на паркетот. Следува дуел со Флензбург во рамките од Лигата на шампионите.
МРТВ ќе го пренесува мечот во живо, а можете да го следите на следниот ЛИНК.
Натпреварот започнува во 20:45 часот.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама