Connect with us

Ракомет

Вардар во најсилен состав против Монпеље, во ЛШ ќе дебитира и Анте Кудуз

Веселин Вујовиќ денеска ќе добие помош и од Анте Кудуз, кој претходно беше повреден.

Вардар 1961 вечерва (20:45 часот) го пречекува Монпеље во рамките на 4. коло во Лигата на шампиони.

Монпеље како што беше најавено на оваа средба ќе смета и на Валентин Порт, кој се врати на терените.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама