Connect with us

Тајмаут

„Ватрена“ навивачка го „запали“ Катар, сите сакаа да се фотографираат со неа(ФОТО)

„Ватрена“ навивачка Ивана Кнол се јави пред почетокот на првиот натпревар на хрватската репрезентација на Светското првенство во Катар и сподели фотографии и видеа направени пред стадионот.

Таа на својот Инстаграм профил сподели како се појавила на трибините, а речиси немаше некој навивач кој не се фотографираше со неа пред и во стадионот.

 

Facebook

Реклама