Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Бакајоко и неговите неславни потези против Атлетико

Бакајоко на натпреварот против Атлетико Мадрид, не одигра баш најдобар натпревар, со што и некои негови моменти беа навистина катастрофални.

Погледнете:

Advertisement

ФОТО

More in Фудбал