Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Бале за титула на Реал

Каков кикс на Кариус. Герет Бејл шутираше по средината од голот од голема далечина и благодарение на несигурната интервенција на Кариус, топката заврши во голот.


Погледнете го голот!

Реклама
Реклама

Повеќе од Фудбал

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com