Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Бразилец ја преслика мајсторијата на Роберто Карлос од „мртов агол“

Џексон да Силва постигна неверојатен погодок во бразилска Серија Б, поради што е човекот за кого се зборува во изминатите 24 часа.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама