Connect with us

Ракомет

ВИДЕО: Чупиќ жестоко кон бековите: „Пи*ки едни само долу шутирате“

Иван Чупиќ на натпреварот помеѓу Вардар и Киелце беше премногу изреволтиран. Пред крајот на првиот дел од натпреварот имаше тајм-аут што се слушна и жестоката реакција на Чупиќ.

Погледнете го тој дел од тајм-аутот:

[fvplayer id=”48″]

Реклама

Facebook