Поврзи се со нас
Here is the banner code 300x250 for mobile:

Ракомет

ВИДЕО: Дибиров игра магично, мајсторски гол против Кјелце

Тимур Дибиров постигна седум погодоци на мечот со Кјелце и беше еден од најдобрите стрелци на мечот. Во таборот на Вардар секако најдобар, а со еден гол се издвои на мечот. Само големите мајстори постигнуваат вакви голови. Вардар загуби на ова гостување со 36:29.

loading...

Facebook