Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Ечи „Земјо Македонска“ во соблекувалната на Македонија

После победата над Исланд со 3-1, Македонија оди во бараж на СП.

Нашите репрезентативци го дадоја максимумот од себе за победа над Исланд.

Погледнете каква е атмосверата во соблекувалната:

Реклама

Facebook

Реклама