ВИДЕО: Голферката Луси Робсон презентираше нови трикови

Британската голферка, Луси Робсон уживав во светската слава благодарение на уникатниот начин на кој се прикажува на Инстаргам. Таа објави уште неколку видеа на кои покажува трикови во нејзиниот дом, надвор од него а како реквизит користи автомобил и сл.

-текстот продолжува по рекламата-

View this post on Instagram

When you gotta practice, but The Office is life
A post shared by Lucy Robson (@lucyrobson) on Jun 24, 2019 at 11:02am PDT

View this post on Instagram

Almost! ? #pressureshot
A post shared by Lucy Robson (@lucyrobson) on Jun 17, 2019 at 10:21am PDT

View this post on Instagram

Good girl ???
A post shared by Lucy Robson (@lucyrobson) on May 29, 2019 at 6:57am PDT

View this post on Instagram

Lol so sassy at the end ?? check my story b4 u say it’s fake
A post shared by Lucy Robson (@lucyrobson) on May 22, 2019 at 9:24am PDT

Извор: Дриблинг

Loading...