Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Хуан Мата со потегот на вечерта.

Во победата над ЦСКА Москва со 2-1, играчот на Јуанјтед, Хуан Мата, покажа која вештина ја поседува и дека е играч кој треба да игра редовно во екипата на Мурињо.

Advertisement

ФОТО

More in Фудбал