ВИДЕО: Италијанска спортска коментаторка го „запали“ интернетот

Италијанската фудбалска коментаторка Дилета Леота го „запали“ интернетот со видео снимката која ја објави на социјалните мрежи.

Русокосата новинарка одлучи да ги почести нејзините следбеници со видео како вежба.

-текстот продолжува по рекламата-

 

 

View this post on Instagram

 

Lezione di pole dance aspettando di vedere @leragazzediwallstreet con @jlo Ora sono pronta per andare al cinema! #LeRagazzeDiWallStreet

A post shared by 🌸Diletta Leotta🌸 (@dilettaleotta) on