Connect with us

Ракомет

ВИДЕО: Иван Мошиќ со гол против Франција кој ја крена цела сала на нозе

Голот на репрезентативецот на Србија, Иван Мошиќ во натпреварот против Франција го одбележа третиот натпреватувачки ден од СП кое се одржува во Германија и Данска.

Реклама
Реклама

ГАЛЕРИЈА

Реклама
Реклама

Повеќе од Ракомет

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com