Connect with us

Други спортови

ВИДЕО: Каква е состојбата на Надал по операцијата?

Рафаел Надал, започна да тренира по операцијата на стапалото.

Еден од најтрофејните тенисери во историјата беше опериран пред еден месец, но очигледно проблемите со повредата се минато за него и почна да се подготвува за враќање не АТП-турот.

 

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама