Поврзи се со нас

Ракомет

ВИДЕО: Каква одбрана на Кизиќ и тоа со глава

Вардар во моментов го игра натпреварот против Флензбург.

Гледеме еден одличен и борбен натпревар, а одбраната на Кизиќ покажува колкава е борбеноста и желбата за победа.

Погледнете.

Advertisement