Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Мане го враќа Ливерпул во живот

Само по три минути со голот на Мане, Ливерпул се враќа во живот, а Дејан Ловрен беше асистентот.

Скокна после изведениот корнер, имаше најголем скок и со глава ја насочи топката кон голот на Навас, а таму во позадина избега Мане и погоди за супер изедначување.

Во продолжение погледнете го голот:

Реклама
Реклама

Повеќе од Фудбал

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com