Поврзи се со нас

Ракомет

ВИДЕО: Нашиот Митревски не го дава тронот, повторно признание од ЕХФ

Никола Митревски за само една недела два пати се најде на врвот на листата во изборот на најдобри одбрани. Овој пат одбраната на колото ја имаше на мечот со Вардар кога имаше „двојна одбрана“ во нападот на Ловро Јотиќ.

 

loading...

Facebook