Connect with us

Тајмаут

ВИДЕО: Објавена е снимка од бруталното претепување на девојка од страна на хулигани

Жестока навивачка пресметка во Колумбиј го одбележа натпреварот помеѓу Унион Мангдален и Милионариос во санта Марти.

Тројца хулигани претепаа девојка која ја оставија да лежи без свест и во крв.

Снимката од бруталната тепачка е снимена од една од зградите и на неа се гледа како тројца хулигани зверски ја удираат немоќната девојка.

Инцидентот го предизвикаа ултрасите на Милионариос кои ја нападнаа девојката и полицијата. Покрај девојката, настрада и еден полицаец кој хулиганите го прободеа со нож.

Што се однесува до девојката, докторите во болницата се уште се борат за нејзиниот живот.

 

 

Реклама
Реклама

ГАЛЕРИЈА

Реклама
Реклама

Повеќе од Тајмаут

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com