Connect with us

Кошарка

ВИДЕО: Ова не се гледа често, тепачка на трибините за време на НБА натпревар

Објавено:

Лос Анџелес Лејкер во вторникот вечерта го совладаа Денвер на гостински терен, а мечот го одбележа несекојдневна сцена на трибините. Несекојдневна, кога е во прашање НБА лигата.

Маж и жена, навивачи на Лејкерси, најнапред имаа вербален дуел со друг брачен пар, кои навиваа за Денвер. Вербалната расправија, прерасна во тепачка.

 

Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама