Connect with us

Ракомет

ВИДЕО: Прекрасен Македонски цепелин од Георгиевски за Манасков

Георгиевски во 25. минута успеа да му асистира со цепелин на Манасков кој го постигна еден од најубавите голови во првото полувреме.

Реклама
Реклама

ГАЛЕРИЈА

Реклама
Реклама

Повеќе од Ракомет

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com