Connect with us

Тајмаут

ВИДЕО: Се појави нова снимка – Русиите и Србите направија хаос по победата

Ова ќе биде уште подобро против Швеѓаните во Калининград.

Победата на Српската репрезентација против Костарика (1: 0) во првото коло од групата Е на Светското првенство предизвика вистинска фудбалска еуфорија во Србија.

Вчера голема група на фанови од Србија и од Русија во Самара ја прославија победата. Како тоа изгледаше може да поглднете во продолжние.

Реклама
Реклама

Повеќе од Тајмаут

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com