Поврзи се со нас

Фудбал

ВИДЕО: Се слави и пред куќата на Горан Пандев!

Македонија вечерва „гори“ во сите градови. Па така и пред куќата на капитенот Горан Пандев во струмица се собра народ и се слави. Нашиот капитен го постигна голот со феноменална асистенција на Елмас!

Погледнете како се слави:

[fvplayer id=”47″]

loading...

Facebook