Connect with us

Ракомет

ВИДЕО: Специјалитето на Лазаров „А ла Кире“

Иако по 10 минути имавме предност од четири гола (6:2), кризата во нашата репрезентација од 10 минути без гол резултираше со серија од пет гола за Бахреин и водство од 6:7. Последниот гол за нашата репрезентација во првите 20 минути беше мајсторијата на Кирил Лазаров за наше водство од 6-2 кое е едноставно не може да не се одбележи.

Реклама
Реклама

ГАЛЕРИЈА

Реклама
Реклама

Повеќе од Ракомет

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com