Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Во стилот на Роналодо, Бејл носи водство на Реал

Во 65. минута со по асистенцијата на Марсело, Бејл успа да постигне гол со ножички и да го доведе Реал до водство од 2:1.

Реклама
Реклама

Повеќе од Фудбал

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com