Поврзи се со нас

Ракомет

ВИДЕО: За ЕХФ втор најдобар, но за нас голот на Стоилов нема конкуренција

Навистина фантастични голови беа постигнати на синоќешните мечеви во ЕХФ лигата на шампионите. Еден од оние кои што сега се врти на порталите и телевизиите е на капитенот на Вардар Столе Стоилов.

ЕХФ го прогласи за втор најдобар во изборот од Топ 5, но за нас е најдобар.

 

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама