Connect with us

Тајмаут

За прв пат во историјата, Барселона загуби натпревар во кој Меси постигнал 2 или повеќе голови

За прв пат во историјата, вечерва Барселона го изгуби натпреварот против Бетис во кој Меси постигна два гола.

До сега не е забележан натпревар во кој Меси постигнал два или повеќе голови, а натпреварот да го изгуби.

Реклама
Реклама

Повеќе од Тајмаут

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com