Connect with us

Тајмаут

Ѕвездата на финалето од Лигата на шампионите во четврток доаѓа во Скопје!

Девојката која за неколку минути стана планетарно позната доаѓа во Скопје!

Кингсли Волански сите ја запознаа по втрчувањето на теренот во финалето од Лигата на шампионите помеѓу Тотенхем и Ливерпул.

Преку ноќ таа стана вистинска ѕвезда.

Волански заедно со Витали Зровецки, нејзиното момче кое ја смисли целата во четврток ќе гостуваат во Скопје на луда забава!

Извор: Sportski.mk

Реклама
Реклама

ГАЛЕРИЈА

Реклама
Реклама

Повеќе од Тајмаут

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com