Connect with us

Другите пишуваат…

Хамилтон не го крие задоволството од казната на Верстапен

Во 28 -от круг од трката на влезот на првиот свиок, имаше контакт помеѓу Хамилтон и Верстапен, болидот на Ред...

More Posts

Facebook

Реклама
Реклама