Поврзи се

Uncategorized

ВИДЕО: Шведските фудбалери го срушија студиото

Голема беше радоста на шведската фудбалска репрезентација по избореното учество на Мундијалот во Русија што ќе се игра следната година.

Шведска синоќа во Милано одигра 0:0 со Италија во плеј-офот за СП, а по завршувањето на дуелто почна прославата и при тоа настрада мобилното студио на Еуроспорт.

Powered by WPeMatico

ФОТО

loading...

Повеќе од Uncategorized